Aktuality

Zimní zkouška Pramínku s promočenými pejsky 18. – 21. ledna

18.1.2021

Naši milí Pramínci, nový rok jsme museli sice opět zahájit online výukou, ale pevně věříme, že to nebude trvat dlouho a zase se budeme moci vídat na normálních zkouškách. Chtěly bychom vám moc poděkovat za to, že s námi pravidelně usedáte k počítači a zpíváte na dálku v tak hojném počtu a s plným nasazením. […]

Zobrazit více

Rozpis zkoušek online/web

18.1.2021

Vážení rodiče a milí zpěváčci, níže naleznete rozpis zkoušek přípravných oddělení pro lepší orientaci v tom, kdy se zkouší online přes MS Teams a kdy je webová zkouška s nahrávkami. Doufáme, že tento stav nebude trvat dlouho a začneme se opět vídat naživo na normálních zkouškách.

Zobrazit více

PF 2021

30.12.2020

Přejeme krásné prožití celé doby vánoční a do nového roku hlavně pevné zdraví a ať je Vám, stejně jako nám, stále do zpěvu.

Zobrazit více

Vánoční virtuální koncert Rokytky

30.12.2020

Vážení příznivci našeho sboru, rodiče a milí zpěváčci, před Vánoci proběhla premiéra vánočního virtuálního koncertu Rokytky. Pokud jste si náš koncert nestihli poslechnout a chcete si ještě prožít vánoční atmosféru, můžete si jej pustit na YouTube kanále Rokytky. V rámci krátkého vystoupení se Vám představí děti ze všech oddělení od nejmenších Beránků až po koncertní […]

Zobrazit více

Sbory Rokytky na akci „Zažít město jinak“

5.10.2020

O víkendu 19. – 20. září 2020 proběhla v Horních Počernicích krásná akce „Zažít město jinak“. Sobota se nesla ve sportovním duchu, neděle nabídla hudebně-divadelní scénu, pohádkový les, sousedské slavnosti a mnoho dalších aktivit pořádaných místními spolky. Program byl opravdu pestrý a myslel na všechny – rodiny s dětmi, teenagery, dospělé i seniory.

Zobrazit více

Pozvánka na akci „Zažít město jinak“

17.9.2020

V neděli 20. září vystoupí všechny sbory Rokytky na krásné hornopočernické akci „Zažít město jinak“. Od 13,30 hodin u svépravické kapličky budete mít možnost si poslechnout nejmladší oddělení, Beránky, kteří zazpívají pět pohádek z cyklu Devatero pohádek od Zdeňka Tölga.

Zobrazit více

Soustředění Rokytky a Babí léto

17.9.2020

V druhém zářijovém víkendu proběhlo soustředění Rokytky. V pátek se sešla nejen Rokytka, ale i Pramínek II, aby se společně naučili tři části z kantáty Carmina Burana, která by měla proběhnout 9. listopadu v Obecním domě. Pramínci ale především nacvičovali několik písniček z cyklu Ahoj, moře Jana Vičara. Děti přinesly ukázat svoje námořnické oblečení a […]

Zobrazit více

Rokytka zazpívá na Babím létě

11.9.2020

V sobotu 12. září v 13 hodin zahájí děti z Rokytky festival Babí léto v amfiteátru Léta Páně v Dolních Počernicích.

Zobrazit více

ZVEME NA OTEVŘENÉ HODINY

5.6.2020

Rokytka zve na otevřené hodiny pro všechny děti, které mají rády hudbu, chtějí si vyzkoušet, jaké to je stát na velkém jevišti nebo si mají chuť jen tak chodit zazpívat a zamuzicírovat s dalšími kamarády. Přidejte se k naší sborové rodině, která momentálně čítá okolo sta zpěváčků od 3 do 14 let.

Zobrazit více