První noc, pro mnohé poprvé v životě ve stanu a bez rodičů, zvládly děti statečně. Probudili jsme se do slunečného rána a po ranní rozcvičce, krátkých sportovních hrátkách, jsme vyrazili na snídani.

Dopoledne jsme se věnovali sborového zpívání. V úvodu zkoušky každý hlas nadšeně přivítal nové členy do svých řad a pustili jsme se do nácviku nových písniček. Písničky z gramofonu Jendy Bendy se velice líbí.

Na odpolední hře jsme navštívili čínskou babičku. Cestovatelům odnesl severský vítr peníze a úkolem dětí bylo poztrácené peníze posbírat. Následně každý oddíl vytvořil svoji vlajku. Děti byly velmi kreativní a vytvořily vyloženě umělecká díla.

Před večeří jsme si s dětmi popovídali o tom, jak zvládají táborový život a jak se jim v Letařovicích líbí. Velmi nás potěšilo jejich skvělé hodnocení tábora. Při zkouškách také krásně funguje pomoc mezi staršími a mladšími členy sboru.

Večer se nesl v duchu dodělávání herních úkolů. Na dobrou noc opět zazněla další, tentokrát lidová písnička a celý tábor se poměrně rychle ponořil do ticha.

Facebook