Na přelomu února a března, stejně jako v předešlých dvou letech, strávila Rokytka své zimní soustředění v Nové Pace, v úžasné škole Brána. A také letos musela zaznít naše novopacká „hymna“:

„Když jsme v Nový Pace, nechceme se vracet, tady je to parádní! My si to užijem, klidně celý týden, jenže je to na pár dní, ójééé….“

Z Prahy jsme odjeli autobusem s naším milým řidičem Vojtou ve čtvrtek 29. února odpoledne. Po zabydlení nás čekala zkouška a taky skvělá večeře. V pátek jsme prozpívali dopoledne, jak společně, tak v rámci dělených zkoušek. Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili ven a na všemi oblíbený nákup do Lidlu:-D. Odpoledne a v podvečer jsme opět zkoušeli a na závěr dne nás čekal moc hezký společenský večer plný pohádkových scének. Program pro nás připravily nejstarší zpěvačky Rokytky a byla legrace! Před spaním jsme si ještě zazpívali s kytarou, a pak už hurá do spacáků. Sobotní den, samozřejmě opět plný zpívání, nám přijeli zpestřit naši táboroví vedoucí a zdravotnice „Pilulka“. Na odpoledne pro nás připravili různé úkoly završené stavěním hradů, jako úvod do letní táborové hry, která nás čeká v červenci v Letařovicích. Večer jsme se pobavili promítáním fotek, baštěním popcornu a sýrových kuliček, zpíváním s kytarou, povídáním. Nedělní dopoledne jsme ještě naposledy zkoušeli a po obědě jsme vyrazili zpátky do Prahy.

Děkujeme všem skvělým maminkám z našeho sborového výboru, které s námi jely, za velkou pomoc!

Fotky ze soustředění si můžete prohlédnout ZDE

Facebook