Sobota se nesla v duchu ukončování zkoušek a táborových her. Dopoledne jsme ještě prozpívali – cvičili jsme především Carminu Buranu, která nás čeká na podzim, a také jsme po pěti dnech zkoušení dali dohromady poměrně náročnou skladbu – Budeme si hrát. Jsme na děti velmi hrdé, že to zvládly!

Máme obrovskou radost z malých i velkých dětí, jak se všichni zapojovali na zkouškách, zvládali náročné tempo zkoušení a hlavně kooperovali mezi sebou. Mají velikou pochvalu.

Na odpoledním nástupu jsme se rozloučili se Zuzkou, která musela bohužel odjet o něco dříve. Loučení bylo velmi vřelé. V odpolední hře se naši cestovatelé snažili dostat zpátky do Letařovic. K tomu potřebovali správné pasy a museli projít několika stanovišti s kontrolou.

V neděli se již balilo a uklízelo. Dopoledne naši cestovatelé našli zakopaný poklad a těšili se ze sladké odměny. Na slavnostním nástupu byli vyhlášeni vítězové hry a tím byla ukončena celotáborová hra – Cesta kolem světa. A hlavně se hodně děkovalo všem, kteří se zasadili o zdárný chod tábora. A my také děkujeme dětem a jejich rodičům za důvěru a podporu. Zpěv české státní hymny zakončil první ročník hudebního sborového tábora. Už teď se těšíme na další.

Facebook