Období online zkoušek se zdálo být téměř nekonečné, ale nakonec jsme se dočkali a závěr školního roku jsme si užili zase pospolu!

Již v květnu se nám v rámci prvního rozvolnění podařilo s vybranými sborovými dětmi nahrát krásné ptačí písničky pro venkovní rodinnou hru „výLET DO PTAČÍ ŘÍŠE S JARUŠKOU“. Vše se stihlo akorát do otevření této interaktivní stezky vedoucí z Dolních do Horních Počernic a všechna stanoviště tak mohla být doplněna o hudební prvek. Díky technickým možnostem jsme rozezpívali 7 ptáčků, jejichž věrné modely měli účastníci hry možnost na cestě potkat.

FOTO z ptačí hry najdete ZDE

A pak přišla ta nejlepší zpráva, že s dětmi můžeme zase normálně naživo zkoušet. Červen jsme tedy prozpívali s obrovskou radostí! Díky příznivému počasí mohla většina zkoušek proběhnout venku na čerstvém vzduchu.

DOKUMENTACI z venkovních zkoušek naleznete ZDE

Před prázdninami jsme se nakonec rozloučili na tradičním setkání při zakončení sezóny na farní zahradě v Dolních Počernicích, kde proběhlo malé vystoupení všech oddělení Rokytky, společně jsme si opekli buřty a zazpívali si u ohně. Bylo to moc hezké a příjemné ukončení náročného školního roku. Děkujeme místní farnosti za poskytnutí krásného a klidného prostředí pro tuto příležitost a vám všem za tak hojnou účast!

FOTOGRAFIE z akce si můžete prohlédnout ZDE a ZDE

Krásnou DOKUMENTACI (foto+video) naleznete také ZDE

Všem sborovým dětem a jejich rodičům ještě jednou MOC DĚKUJEME za skvělé nasazení, vytrvalost a trpělivost při online zkouškách a celkovou podporu v průběhu letošní epidemiologické situace. Vaší přízně si velmi vážíme a jsme moc rádi, že s námi zůstáváte a zpíváte dál.

S většími dětmi se těšíme na brzké shledání na hudebním táboře v Letařovicích, a s ostatními opět na viděnou v září na začátku nového školního roku!

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LETNÍ DNY.

Facebook