Naši milí Beránci,

jak si užíváte tento krásný předvánoční čas? Od té chvíle, co jsme v neděli zapálili první svíčku na adventním věnci jsou už Vánoce cítit všude kolem nás! V oknech domů se objevila krásná světýlka i zářící hvězdy, někde už to voní po perníčcích a vánočním cukroví, zpíváme si koledy a už k nám z nebe spadly také první vločky. Že už se všichni těšíte na Ježíška?

A právě o Ježíškovi se dnes naučíme novou vánoční písničku, která se jmenuje Co se stalo. Víte, že o jeho narození v městě Betlémě se nejdříve dozvěděli pastýři od anděla, který se jim té noci zjevil? My se dnes také za jedním andílkem podíváme a třeba ho přesvědčíme, aby si s námi zazpíval.

Tak jak vám šlo rozezpívání s lenošivým andělem? Určitě se vám zpívalo přímo nebesky a všichni jste připraveni na nácvik nové koledy.

Teď, když už písničku pěkně umíme, ji můžeme tomu zázračnému děťátku zazpívat celou. Pojďme se tedy na chvíli společně vypravit k Betlému.

A abyste koledu nezapomněli a mohli jste si ji zazpívat třeba i o Štědrém večeru, tak si ji můžete doma opakovat s klavírní nahrávkou.

Co se stalo se zpěvem
Co se stalo – karaoke verze

Beránci, doufáme, že se vám dnešní zkouška líbila a třeba jste se o narození Ježíška dozvěděli i něco nového. Přejeme vám krásné adventní dny a budeme se těšit na setkání příští týden! Pokud to bude jen trochu možné, mohli bychom se místo online zkoušky vidět po delší době zase naživo. To by bylo prima!

Mějte se pěkně a nezapomeňte nám poslat vaše video s koledou Rychle, bratři:-).

Vaše Zuzka a Andrea

Facebook