Milí Beránci,

konec podzimních prázdnin nám přinesl nový měsíc listopad a také svátek Halloween a Dušičky. Možná jste si společně s rodiči zapálili svíčku, vydlabali dýni, vyrobili netopýra nebo jste se převlékli do nějakého strašidelného kostýmu. Je to tak?

K tradičním zvykům Halloweenu patří koledování, stejně tak jako bylo dříve běžné koledovat o Vánocích. A my jsme pro vás na tento týden nachystaly krásnou zimní písničku, kde si jak o Vánocích, tak o malých koledníčcích, také zazpíváme. Písnička se jmenuje Koleda.

Nejdříve se na to ale pojďme rozezpívat s čarodějkou Ájindou. Nebojte, však ji už někteří dobře znáte z jara:-).

A když jsme se tak pěkně rozezpívali, můžeme se společně pustit do nácviku nové písničky

To nám to ale šlo! Určitě si už teď pamatujete všechny tři sloky, tak si písničku zazpíváme celou od začátku až do konce. Připravte si čepice, sáňky, košíček na koledu a můžeme začít: „Padá, padá snížek tiše…“

Věříme, že se vám písnička líbí, a tak přikládáme také její nahrávku a klavírní podklad, ať si ji doma můžete pěkně prozpěvovat.

Koleda se zpěvem
Koleda – karaoke verze

Mějte se hezky a užijte si víkend! Sníh sice ještě nepadá, ale teploty už klesají k bodu mrazu, tak až vyrazíte ven, pořádně se oblečte. A jelikož má vykouknout i sluníčko, určitě si to na čerstvém vzduchu pěkně užijete!

Moc na vás myslíme a těšíme se, že se příští týden uvidíme alespoň přes obrazovku počítače nebo mobilu a společně si zazpíváme!

Vaše Zuzka, Andrea a Majda

Facebook