Milí Pramínci,

zdravíme vás v halloweenském týdnu. A jelikož k tradičním zvykům Halloweenu patří koledování, stejně tak jako k dalším svátkům včetně Vánoc, máme pro vás nachystanou krásnou koledovací písničku.

Než začneme s novou písničkou, tak se ale pěkně rozezpíváme. A kdo jiný by se měl halloweenského rozezpívání ujmout než čarodějka Ájinda! Nebojte, však ji už dobře znáte z jara.

Jestli jste dobře rozezpívaní, tak se můžeme vypravit za našimi malými koledníčky. Ale nejdřív se musíme písničku naučit.

A když už ji umíme, půjdeme s pramínkovskými koledníky na koledu.

Nebo si poslechněte nahrávku koledy z CD „Vánoce se Severáčkem“

Určitě si s takovou krásnou písničkou něco dobrého vykoledujete.

Pro kbelské Pramínky a Pramínek I máme ještě malé opakování pohádky o letící čarodějnici. Vzpomenete si na čem letěla? A kam to vlastně letěla? A co se jí na konci stalo? Že nevíte? Tak si ji pojďme společně zopakovat.

Strašidelná pohádka se zpěvem
Strašidelná pohádka – karaoke verze

To vám to krásně šlo! A protože jste moc šikovní, můžete si pohrát ještě s jedním malým úkolem. Poznáte, co je na obrázku? Zkuste postupně pospojovat čísla po řadě od nejnižšího a uvidíte…

Výborně! Teď už si vše jen pěkně vybarvěte podzimními barvami. A nezapomeňte nám vaše obrázky poslat!

Přejeme pěkné dušičkové dny a příští týden se už moc těšíme, že se uvidíme alespoň přes obrazovku počítače nebo mobilu a společně si zazpíváme a zopakujeme písničky, které jsme vás v rámci online zpívání naučily.

Moc na vás myslíme.

Vaše Andrea, Zuzka a Majda

Facebook