Milí Beránci,

jak se všichni máte? Doufáme, že se vám zpívání s námi líbí, doma jste se pobavili u hrátek s písničkami Běží liška k Táboru a Když jsem husy pásala, a že už pěkně umíte písničky Když jsem jel do Prahy a Támhle je jabloňka. Nezapomeňte si všechny písničky opakovat, ať si je pak můžeme zazpívat, až se zase uvidíme!

My pro vás na dnešek máme připravené překvapení. I když před sebou máme ještě konec října a celý listopad, tak se pustíme do nácviku zimních skladbiček a koled, abychom se vše stihli naučit dřív, než se rozsvítí první vánoční strom. Na chvilku si zavřete oči a společně se přeneseme do zimy. Představte si, že padá sníh a my stojíme v podvečer na krásně osvětleném náměstí před kostelní věží. Trochu se teď společně rozezpíváme, a pak se můžeme naučit novou písničku…

Tak jak jste si užili zimní rozezpívání? Koho trefila sněhová koule? A postavili jste sněhuláka?

Kdo je pěkně rozezpívaný, může se s námi pustit do nácviku nové sněhem zaváté písničky, která se jmenuje Zima.

Beránci, při zpívání této jemné zimní písničky si můžete hrát na kostelní věže jako u rozezpívání. Schválně, zkuste si to! Pusťte si nahrávku, postavte se rovně, spojte ruce nad hlavou a začněte zpívat tak, abyste hlavičky rozezněli krásnými zvonivými tóny.

Zima se zpěvem
Zima – karaoke verze

Venku ještě nesněží, ale pokud byste si chtěli ke zpívání vyrobit několik sněhových vloček doma, máme pro vás jednoduchý návod jak na to. Podívejte..

A to je pro dnešek všechno. Příští týden jsou prázdniny, tak si je pěkně užijte! Přejeme vám všem hodně zdraví a ať vás neopouští dobrá nálada a radost ze zpívání. Však to znáte, s písničkou jde všechno líp!

Vaše Zuzka, Majda a Andrea

Facebook