Rokytka zve na otevřené hodiny pro všechny děti, které mají rády hudbu, chtějí si vyzkoušet, jaké to je stát na velkém jevišti nebo si mají chuť jen tak chodit zazpívat a zamuzicírovat s dalšími kamarády. Přidejte se k naší sborové rodině, která momentálně čítá okolo sta zpěváčků od 3 do 14 let.

Rokytka letos slaví 5 let od svého založení. Na další sezónu chystáme krásné koncerty jak pro přípravné sbory, tak i pro koncertní sbor Rokytky. Ten by měl vystoupit například v projektu Carmina Burana s Bohemian Symphony Orchestra Prague v Obecním domě.

Tento rok se mohou zájemci hlásit přes náš online formulář na webových stránkách. Zde si vyberete do kterého oddělení a ve které městské části Prahy chcete dítě přihlásit. Ke konci června Vám poté zašleme veškeré informace o zkouškách a chodu sboru.

Letos výjimečně zapisujeme i do koncertního sboru (děti 4. – 9. třída) na základě talentové zkoušky, která proběhne osobně v září. Nejprve tedy vyplníte online přihlášku a poté Vám zašleme informace k zářijové talentové zkoušce. Koncertní sbor Rokytky zkouší zatím jen v Dolních Počernicích.

Ukázku naší práce se sborem můžete zhlédnout na našich stránkách v Online zpívání, kde jsou nahrané virtuální zkoušky pro všechna oddělení – nejmladší Beránky, Pramínky a Rokytku.

Na nové zpěváčky se už moc těšíme!

Níže najdete zápisové letáky pro různé městské části Prahy:

Praha Dolní Počernice

Praha Horní Počernice

Praha Kbely

Facebook