ZVEME NA OTEVŘENÉ HODINY

Rokytka zve na otevřené hodiny pro všechny děti, které mají rády hudbu, chtějí si vyzkoušet, jaké to je stát na velkém jevišti nebo si mají chuť jen tak chodit zazpívat a zamuzicírovat s dalšími kamarády. Přidejte se k naší sborové rodině, která momentálně čítá okolo sta zpěváčků od 3 do 14 let.

Rokytka letos slaví 5 let od svého založení. Na další sezónu chystáme krásné koncerty jak pro přípravné sbory, tak i pro koncertní sbor Rokytky. Ten by měl vystoupit například v projektu Carmina Burana s Bohemian Symphony Orchestra Prague v Obecním domě.

Tento rok se mohou zájemci hlásit přes náš online formulář na webových stránkách. Zde si vyberete do kterého oddělení a ve které městské části Prahy chcete dítě přihlásit. Ke konci června Vám poté zašleme veškeré informace o zkouškách a chodu sboru.

Letos výjimečně zapisujeme i do koncertního sboru (děti 4. – 9. třída) na základě talentové zkoušky, která proběhne osobně v září. Nejprve tedy vyplníte online přihlášku a poté Vám zašleme informace k zářijové talentové zkoušce. Koncertní sbor Rokytky zkouší zatím jen v Dolních Počernicích.

Ukázku naší práce se sborem můžete zhlédnout na našich stránkách v Online zpívání, kde jsou nahrané virtuální zkoušky pro všechna oddělení – nejmladší Beránky, Pramínky a Rokytku.

Na nové zpěváčky se už moc těšíme!

Níže najdete zápisové letáky pro různé městské části Prahy:

Praha Dolní Počernice

Praha Horní Počernice

Praha Kbely

Facebook