Informace k 2. pololetí, Beránci Horní Počernice

Vážení rodiče Beránků,

 

jelikož v únoru vstupujeme do druhého pololetí, připomínáme a posíláme Vám důležité informace, kterým je třeba věnovat pozornost.

 

Zkoušky Beránků v Horních Počernicích zůstávají beze změny a konají se ve čtvrtek od 17.15 do 18.00 hodin v rodinném centru Mumraj.

V případě, že se Vaše dítě nemůže zkoušky zúčastnit, omluvte jej přes internetový systém Mumraje nejpozději do 22.00 hodin předchozího dne. Náhradní hodiny si lze vybrat v mateřském centru Veselý čertík (www.veselycertik.cz) v hodinách přípravného sboru Beránků v Dolních Počernicích ve středu od 17.00 do 17.45 hodin. Vybírání náhrad v RC a RK Veselý čertík je možné jen po domluvě se sbormistryní po řádné omluvě přes internetový systém.

Kontakt na sbormistryni Zuzanu Celerýnovou, kde můžete získat také veškeré další informace o sboru: telefon 608 524 563 nebo e-mail celerynova@sbor-rokytka.cz

Na zkoušky Beránci potřebují podepsané desky A4, dětem dáváme omalovánky písniček, které se učíme. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky rozesíláme také e-mailem a najdete je na webu Rokytky www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ (Beránci) pod heslem: rokytka2019

Na koncertech zpívají děti ve sborových tričkách. Můžete si vybrat, zda si tričko zakoupíte za plnou cenu 190,-Kč nebo si ho na rok pronajmete za částku 50,-Kč. K tričku dívky potřebují bílé sukénky nebo kalhoty/legíny a bílé baleríny nebo cvičky; chlapci černé kalhoty a černé boty, ne sportovní.

Finanční podmínky:

Informace o platbě kurzovného, které činí 1900,-Kč/pololetí a počtu lekcí se dozvíte po registraci v systému Mumraje – www.domumraje.cz/kurzy.

 

Spolek:

Rokytka, počernický dětský sbor, z.s., je zapsaný spolek, který má výbor složený ze sbormistryní a rodičů dětí ze všech oddělení Rokytky. Pokud máte zájem pomáhat s fungováním sboru, kontaktujte, prosím, jednu ze sbormistryní. Za každou pomoc jsme moc rádi (např. pomoc s hlídáním dětí při koncertech apod.).

 

Nedílnou součástí je vždy společný koncert všech oddělení Rokytky.

Slavnostní jarní koncert v kobyliském SELESIÁNSKÉM DIVADLE se bude konat v pátek 8. května 2020 (sváteční den) – rezervujte si, prosím, tento termín. Je to nejdůležitější koncert celého školního roku!

 

Před koncertem se bude konat jedna generální zkouška všech oddělení Beránků kvůli společnému sezpívání. Přesné datum a čas Vám včas upřesníme.

Do konce roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat. V tuto chvíli je v jednání vystoupení na Zahradní slavnosti ve Kbelích v sobotu 13. června 2020.

Facebook