Informace k 2. pololetí, Pramínci Dolní Počernice

Vážení rodiče Pramínku I a II,

 

jelikož v únoru vstupujeme do druhého pololetí, připomínáme a posíláme Vám důležité informace, kterým je třeba věnovat pozornost.

 

Zkoušky Pramínku v Dolních Počernicích probíhají až do jarního koncertu v pondělí takto:

Pramínci I v 15.15 do 16.20 hodin v budově 2. stupně ZŠ v Dolních Počernicích

Pramínci II v 15.15 do 16.50 hodin

V případě, že se Vaše dítě nemůže zkoušky zúčastnit, omluvte jej pokud možno předem u paní sbormistryně Andrey Čančarové buď telefonicky na čísle 774 082 980 nebo mailem na cancarova@sbor-rokytka.cz (na tomto kontaktu získáte i veškeré informace). Nebo na následující zkoušku dejte dítěti písemnou omluvenku.

Zameškanou hodinu si po řádné omluvě můžete nahradit ve čtvrtek od 16.00 do 17.05 hodin v rodinném centru Mumraj v Horních Počernicích.

 

Na zkoušky děti potřebují podepsané pevné desky A4, dáváme jim omalovánky písniček, které se učíme. V rámci hodiny bude příležitostně probíhat i výuka hudební nauky. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky rozesíláme také e-mailem a najdete je na webu Rokytky www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ pod heslem: rokytka2019

 

Finanční podmínky:

Sborový příspěvek je cca 90,- Kč za hodinu sborového zpěvu, na pololetí je fixní částka 1450,- Kč. Částku prosím zaplaťte na účet číslo: 2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky napište jméno dítěte a Pramínek. Poslední termín platby je 9. března 2020.

 

 

Na koncerty mají děti sborová trička, nicméně na letošní jaro chystáme pro Pramínek I a II na slavnostní koncert Rokytky speciální písňový cyklus AHOJ, MOŘE, a tak budou děti oblečené jako námořníci – pruhované vršky, dole veselé různobarevné sukně a kraťasy, kapitánské nebo námořnické čepice J.

 

Slavnostní jarní koncert v kobyliském SELESIÁNSKÉM DIVADLE se bude konat v pátek 8. května 2020 (sváteční den) – rezervujte si, prosím, tento termín. Je to nejdůležitější koncert celého školního roku!

V pondělí 6. dubna 2020 od 15.15 do 18.30 hodin se uskuteční odpolední soustředění na společné sezpívání a secvičení všech oddělení Pramínku. Účast všech dětí je proto velmi důležitá.

Do konce roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat. V tuto chvíli je v jednání vystoupení na Zahradní slavnosti ve Kbelích v sobotu 13. června 2020.

Také se uskuteční tradiční opékání buřtů na farní zahradě v Dolních Počernicích jako poděkování za uplynulou sezónu. Přesný datum se včas dozvíte, počítejte se středou 2. nebo 3. týden v červnu.

Facebook