Generální zkoušky na Vánoční koncert

Vážení rodiče Beránků,

věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

 

Vzhledem k blížícímu se koncertu jsou zkoušky náročnější. Prosíme, pomozte dětem, aby uměly všechny texty koled na koncert. Na webu Rokytky jsou všechny omalovánky, pokud některé nemáte.

Ve středu 11. prosince proběhne generální zkouška v MC a RK Veselý čertík v Dolních Počernicích v 17:00 hodin. Účast je důležitá pro sezpívání všech Beránků dohromady. Klavíristka může přijít jen v tento termín. Děkujeme za pochopení.

Poslední zkouška Beránků s malou vánoční besídkou proběhne v tomto kalendářním roce ve středu 18. prosince.

Další zkouška po vánocích proběhne ve středu 8. ledna 2020. Beránci z Mumraje mají poslední zkoušku ve čtvrtek 12. prosince a sejdou se ve čtvrtek 9. ledna 2020.

 

Na zkouškách Beránků dostanou děti sborové tričko. Kupuje se za 200,-Kč. Vánoční koncert Rokytky se koná v sobotu 14. prosince 2019 v 17:00 hodin Kulturním domě Kyje (u vlakové stanice Kyje, kousek za kamenným kostelem)

Sraz na generální zkoušku Beránků v sobotu 14. prosince je v 15:50 hodin v KD Kyje ve sborových tričkách. Všichni Beránci budou mít bílý spodek: děvčata bílé kalhoty/legíny nebo sukně a bílé punčocháče, bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní).

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Po svém odzpívání půjdou Beránci sledovat koncert ke svým rodičům. Konec bude v cca 18:30 hodin.

V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

 

Další akce Beránků:

 

Neděle 12. ledna – Zavírání Vánoc na Chvalech v Horních Počernicích. Sraz je v 13:40 hodin u chvalské tvrze vedle kostela. Samotné vystoupení začne v 14:20 hodin na nádvoří tvrze. Prosíme, dejte dětem teplé oblečení, zpíváme venku. Vystoupení bude trvat cca 20 minut. Prosíme hlídací maminky nebo tatínky o pomoc s dětmi před vystoupením. Děkujeme.

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

 

 

     Andrea Čančarová, Zuzana Celerýnová, Magdaléna Hochmanová a výbor Rokytky

Facebook

Comments are closed.