Informace ke Koncertu Rokytky

Vážení rodiče Rokytky,

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

Čeká nás Koncert Rokytky, který se koná 2. června v 17:30 hodin v KD Kyje. Sraz na generální zkoušku Rokytky je v neděli v 13:40 hodin v KD Kyje. Všichni budou mít sborová trička, černé kalhoty a černé společenské boty nebo baleríny (ne sportovní ani zimní), dívky do bot silonové ponožky (ne barevné nebo bílé). Dívky sčesané vlasy dozadu nebo čelenky či sponky, aby to dětem slušelo.

Pokud někdo vlastníte ruční klakson, ať jej vezme Vaše dítě na zkoušku Rokytky. Potřebovali bychom ho k písničce.

Vyzkoušejte prosím dětem sborové tričko.

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Instrukce dostanete na generální zkoušce. Je potřeba se nahlásit předem sbormistryním buď po zkoušce nebo mailem.

!!!V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

V zákulisí a u vstupu se budou pohybovat především členové výboru Rokytky a hlídací rodiče, kteří budou mít příslušnou visačku. Buďte k nim prosím slušní a ohleduplní. Vše dělají dobrovolně a ve svém volném čase. !!!

 

 

Další akce:

 

Tradiční opékání buřtů na farní zahradě v Dolních Počernicích se sborovým focením v parku na propagační foto. Termín se během 2 týdnů dozvíte.  

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

 

Andrea Čančarová, Magdaléna Hochmanová a výbor Rokytky

Facebook

Comments are closed.