Informace ke Koncertu Rokytky

Vážení rodiče Beránků,

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

Vzhledem k blížícímu se koncertu jsou pondělní zkoušky náročnější. Prosíme, pomozte dětem, aby uměly texty všech písniček na koncert. Na webu Rokytky jsou všechny omalovánky, pokud některé nemáte.

Pro Beránky z Mumraje:

Ve středu 29. května je generální zkouška všech Beránků v 17:00 hodin ve Veselém čertíkovi v Dolních Počernicích. Účast na zkoušce je nutná.

Vyzkoušejte prosím Beránkům sborové tričko. Kdo je nemá, dostane jej na zkouškách. Můžete si jej buď pronajmout za 50,- Kč na rok nebo koupit za 190,-Kč. Trička budeme rozdávat i na generálce Koncertu Rokytky, který se koná v neděli 2. června v 17:30 hodin Kulturním domě Kyje (u vlakové stanice Kyje, kousek za kamenným kostelem)

Sraz na generální zkoušku Beránků je v neděli 2. června v 16:30 hodin v KD Kyje ve sborových tričkách. Všichni Beránci budou mít bílý spodek: děvčata bílé kalhoty/legíny, nebo sukně a bílé punčocháče, bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní).  

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Instrukce dostanete na generální zkoušce. Je potřeba se nahlásit předem sbormistryním buď po zkoušce Pramínku nebo mailem.

!!!V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

V zákulisí a u vstupu se budou pohybovat především členové výboru Rokytky a hlídací rodiče, kteří budou mít příslušnou visačku. Buďte k nim prosím slušní a ohleduplní. Vše dělají dobrovolně a ve svém volném čase.!!!

 

Další akce:

 

Tradiční opékání buřtů na farní zahradě v Dolních Počernicích se sborovým focením v parku na propagační foto. Termín se během 2 týdnů dozvíte.  

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

 

Andrea Čančarová, Magdaléna Hochmanová a výbor Rokytky

Facebook

Comments are closed.