Informace k soustředění Rokytky

Vážení rodiče,
soustředění Rokytky se koná 6. – 10. března 2019  v Oldřichově v Hájích.
 
Sraz je ve středu 6. března v 15:40 hodin u ZŠ Dolní Počernice (budova 1. stupně), odjezd je v 16 hodin objednaným autobusem.
 
Příjezd je v neděli 10. března k ZŠ cca v 13 hodin.
 
DŮLEŽITÉ: u odjezdu odevzdejte léky, pokud dítě užívá (s instrukcemi) a všichni musí mít s sebou kopii zdravotní karty
 
Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně soustředění, tuto středu 27. února v 16:30h, bude ve škole Hana Römischová (členka výboru a hlídací maminka), která Vám vše zodpoví nebo vysvětlí. Jezdí s námi každý rok.
 
Mobilní telefony nedoporučujeme, zvláště u mladších dětí (je tam špatný signál). Pokud se budete chtít informavat nebo s dítětem mluvit, lze zavolat na můj telefon 774 082 980 (nejlépe mezi 13 – 15 hodinou). Pokud telefon nezvednu, zkoušíme. Pokud by se něco dělo, vždy voláme rodičům. Každý den se pokusíme dát na web zprávu a když se najde lepší připojení, tak i fotky.
Na sobotní večer si děti ohlasovaly pyžamovou párty, kde bude soutěž o nejoriginálnější pyžamovou kreaci. Kreativitě se meze nekladou 🙂
 
Hráči na kytaru nebo jiný nástroj, se kterým se chtějí připojit k muzicírování táborákových písniček, jsou vítáni. Hudební nástroj vlastní.
 
Prosíme, kdo ještě nezaplatil platbu za soustředění, nechť tak urychleně učiní:
částka je 1850,- Kč převodem na účet Rokytky č. ú. 2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky uvést jméno dítěte (nikoliv jméno majitele účtu) a označení platby: Soustředění Oldřichov  Rokytka 3/2019.  
 

Návratka s hlavními informacemi zde

 
S celým týmem se těšíme na pohodové soustředění
 
Informace z návratky:
 
Facebook

Comments are closed.