ahoj

Informace k opékání buřtů

Vážení rodiče,

 

ve středu 19. června od 17. hodin na farní zahradě v Dolních Počernicích (u kruhového objezdu vedle ZŠ) je pro všechny děti a jejich rodiny přichystané posezení s opekáním buřtů. K dispozici budou buřty, klacíky i nealkoholické nápoje. Kdo chce, může také přispět nějakou pochutinou (třeba sladkou). S sebou si vezměte piknikovou deku. Berte to jako příležitost setkání celé sborové rodiny, kde si můžete i zazpívat s kytarou táborákové písničky. Rokytkové i jiné zpěvníčky s sebou a další kytary vítány.

DŮLEŽITÉ: v rámci posezení proběhne také hromadné focení dětí ve sborových tričkách. Dejte prosím dětem sebou koncertní oblečení, do kterého se převléknou jen na focení. Focení proběhne v cca 18. hodin.

 

Prosím o nahlášení počtu rodinných příslušníků (kvůli občerstvení) na mail cancarova@sbor-rokytka.cz nebo sms na tel 774 082 980.

Poslední zkouška Pramínku se bude konat v pondělí 17. června pro Dolní Počernice a ve čtvrtek 13. června pro Horní Počernice, do té doby zkoušky probíhají jako obvykle. Zkouška bude spojená s malou besídkou, kdy se děti mohou navzájem pochlubit nějakou další nejlépe hudební dovedností. Kdo hraje na hudební nástroj, může si svůj nástroj donést a předvést nacvičenou skladbu (klavír zde máme).

Seznamy dětí (postupy) a časy zkoušek budou na konci června vyvěšené na webu Rokytky.

V sobotu 21. září vystoupí Pramínek na venkovní akci Den bez aut v Praze – Kbely. Počítejte s tímto termínem. Přesné informace dostanete na začátku září. 

Za celé vedení a výbor Rokytky všem přeji krásné léto a budeme se těšit na Vás a Vaše děti v novém školním roce.

Andrea Čančarová Houfková, Magdaléna Hochmanová a výbor Rokytky

Informace ke Koncertu Rokytky

Vážení rodiče Pramínků,

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

Vzhledem k blížícímu se koncertu jsou pondělní zkoušky náročnější. Prosíme, pomozte dětem, aby uměly texty všech písniček na koncert. Na webu Rokytky jsou všechny omalovánky, pokud některé nemáte.

POZOR! Změna zkoušky, Pramínci z Mumraje mimořádná zkouška v pondělí 27. května

V pondělí 27. května je mimořádně generální zkouška v budově 2. stupně v ZŠ Dolní Počernice v 16:15 – 17:45 hodin. Prosím o dochvilnost, sraz je v 16:05 hodin, abychom se stihli na zkoušku nachystat. Účast na zkoušce je nutná. Budeme cvičit tanečky. Časový posun je kvůli naší klavíristce.

 

Budeme mít i sborová trička. Pokud někdo nemáte sborové tričko, přihlaste se u sbormistryně.

Můžete si jej buď pronajmout za 50,- Kč na rok nebo koupit za 200,-Kč. Trička budeme rozdávat i na generálce Koncertu Rokytky, který se koná v neděli 2. června v 17:30 hodin v KD Kyje.

Sraz na generální zkoušku Pramínků je v neděli 2. června v 15:20 hodin KD Kyje ve sborových tričkách. Všichni Pramínci budou mít černý nebo bílý spodek: děvčata černé/bílé kalhoty/legíny, nebo sukně a tělové/bílé punčocháče, černé/bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní).

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Instrukce dostanete na generální zkoušce. Je potřeba se nahlásit předem sbormistryním buď po zkoušce Pramínku nebo mailem.

!!!V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

V zákulisí a u vstupu se budou pohybovat především členové výboru Rokytky a hlídací rodiče, kteří budou mít příslušnou visačku. Buďte k nim prosím slušní a ohleduplní. Vše dělají dobrovolně a ve svém volném čase.!!!

 

Další akce:

 

Tradiční opékání buřtů na farní zahradě v Dolních Počernicích se sborovým focením v parku na propagační foto. Termín se během 2 týdnů dozvíte.  

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

 

Andrea Čančarová, Magdaléna Hochmanová a výbor Rokytky

Informace k začátku školního roku 2018/19 Dolní Počernice

Vážení rodiče Pramínku,

Vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce a máme pro Vás důležité informace.

Věnujte jim prosím náležitou pozornost.

Zkoušky Pramínku budou probíhat v pondělí v 15.45 – 16.50 hodin v budově 2. stupně ZŠ.

První zkouška se koná v pondělí 10. září.

Nově si budete moci nahradit zameškanou zkoušku, po řádné omluvě předem, ve čtvrtek v 16.00 – 17.00 hodin v centru Mumraj (dříve RC MUM) v Horních Počernicích.

Děti, které navštěvují družinu v ZŠ v Dolních Počernicích, budeme vyzvedávat 20 minut před začátkem zkoušky, ostatní děti prosím přiveďte k hlavnímu vchodu budovy 2. stupně  ZŠ (budova u sportovního hřiště) 10 minut před začátkem zkoušky. Po zkoušce je před budovou opět předáme nebo odvedeme zpátky do družiny.

Děti se přezouvají v hlavním vchodu u šaten. Proto dejte prosím dětem igelitovou tašku na obuv a podepište jim přezůvky i veškerou obuv, pro případ záměny.

Do zkoušky děti potřebují podepsané pevné desky A4 (dáváme jim omalovánky), ořezanou obyčejnou tužku a gumu. V rámci hodiny bude příležitostně probíhat i výuka hudební nauky. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky budeme posílat i emailem a najdete je na webu Rokytky: www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ pod heslem: rokytka2018

Na koncerty budou mít děti sborová trička a k nim potřebujete bílé/černé sukénky nebo kalhoty a bílé/černé baleríny (chlapci černé boty, ne sportovní).

V případě, že se Vaše dítě nemůže z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte jej laskavě pokud možno předem na tel. 774 082 980 nebo mailem na cancarova@sbor-rokytka.cz (na tomto kontaktu získáte i veškeré informace) nebo na následující zkoušku dejte dítěti písemnou omluvenku.

Finanční podmínky:

Sborový příspěvek je cca 90,- Kč za hodinu sborového zpěvu, na pololetí je fixní částka 1450,- Kč. Částku prosím zaplaťte buď hotově po zkoušce, nebo na účet číslo:

č. ú.  2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky prosím napište jméno dítěte a Pramínek. Poslední termín platby je 16. října 2018.

 

Akce Pramínku na školní rok 2018/19:

pátek 7. prosince 15:30 – 18:00 v ZŠ Dolní Počernice – Mimořádné soustředění (nacvičení divadelní hry s celým sborem na Vánoční koncert)

pondělí 10. prosince 15:45 – 17:15 – Generální zkouška v ZŠ Dolní Počernice

pátek 14. prosince v 17:30 hod. – Vánoční koncert Rokytky v sále KD Kyje

neděle 6. ledna – Zavírání Vánoc ve Chvalech (v jednání)

Termín Jarního koncertu se včas dozvíte. V průběhu roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat.

Toto jsou stěžejní termíny Pramínku, které si, prosíme, rezervujte. Účast všech dětí je nutná.

Andrea Čančarová Houfková a Magdaléna Hochmanová – sbormistryně

Informace k začátku školního roku 2018/19 Horní Počernice

Vážení rodiče Pramínku,

Vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce a máme pro Vás důležité informace.

Věnujte jim prosím náležitou pozornost.

Zkoušky Pramínku budou probíhat ve čtvrtek 16.00 – 17.00 hodin v centru Mumraj (dříve RC MUM) v Horních Počernicích. První zkouška se koná ve čtvrtek 6. září. První zkouška bude zároveň i ukázkovou hodinou pro Vás. Je dobré vidět, jakým způsobem pracujeme a také se rádi s Vámi seznámíme.

Zameškanou zkoušku si budete moci, po řádné omluvě předem, nahradit v pondělí na zkoušce Pramínku v 15.45 – 16.50 hodin v ZŠ Dolní Počernice.

Do zkoušky děti potřebují podepsané pevné desky A4 (děti dostávají omalovánky s novými písněmi), ořezanou obyčejnou tužku a gumu. V rámci hodiny bude příležitostně probíhat i výuka hudební nauky. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky budeme posílat i emailem a najdete je na webu Rokytky: www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ pod heslem: rokytka2018

V případě, že se Vaše dítě nemůže z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte jej laskavě pokud možno předem na tel. 603 569 976 nebo mailem na hochmanova@sbor-rokytka.cz (na tomto kontaktu získáte i veškeré informace) nebo na následující zkoušku dejte dítěti písemnou omluvenku.

Finanční podmínky:

Kurzovné je cca 90,- Kč za hodinu sborového zpěvu, na pololetí je fixní částka 1450,- Kč. Částku, prosím, zaplaťte buď hotově po zkoušce, nebo na účet číslo:

č. ú.  2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky prosím napište jméno dítěte a Pramínek. Poslední termín platby je 16. října 2018.

Na koncerty budou mít děti sborová trička a k nim potřebujete bílé/černé sukénky nebo kalhoty a bílé/černé baleríny (chlapci černé boty, ne sportovní).

Akce Pramínku na školní rok 2018/19:

Pátek 7. prosince 15:30 – 18:00 v ZŠ Dolní Počernice – Mimořádné soustředění (nacvičení divadelní hry s celým sborem na Vánoční koncert)

Pondělí 10. prosince 15:45 – 17:15 – Generální zkouška v ZŠ Dolní Počernice

pátek 14. prosince v 17:30 hod. – Vánoční koncert Rokytky v sále KD Kyje

neděle 7. ledna – Zavírání Vánoc ve Chvalech

Termín Jarního koncertu se včas dozvíte. V průběhu roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat.

Toto jsou stěžejní termíny Pramínku, které si prosíme, rezervujte. Účast všech dětí je nutná.

 

Informace opékání buřtů

Vážení rodiče,

 

v pátek 8. června od 18. hodin na farní zahradě v Dolních Počernicích (u kruhového objezdu vedle ZŠ) je pro všechny děti a jejich rodiny přichystané posezení s opekáním buřtů. K dispozici budou buřty, klacíky i nealkoholické nápoje. Kdo chce, může také přispět nějakou pochutinou (třeba sladkou). S sebou si vezměte piknikovou deku. Berte to jako příležitost setkání celé sborové rodiny, kde si můžete i zazpívat s kytarou táborákové písničky. Rokytkové i jiné zpěvníčky s sebou.

Prosím o nahlášení počtu rodinných příslušníků (kvůli občerstvení) na mail cancarova@sbor-rokytka.cz nebo sms na tel 774 082 980.

Poslední zkouška Pramínku se bude konat v pondělí 18. června pro Dolní Počernice. Zkouška bude spojená s malou besídkou, kdy se děti mohou navzájem pochlubit nějakou další nejlépe hudební dovedností. Kdo hraje na hudební nástroj, může si svůj nástroj donést a předvést nacvičenou skladbu (klavír zde máme).

Seznamy dětí (postupy) a časy zkoušek budou na konci června vyvěšené na webu Rokytky.

Za celé vedení a výbor Rokytky všem přejeme krásné léto a budeme se těšit na Vás a Vaše děti v novém školním roce.

Informace k Jarnímu koncertu

Vážení rodiče Pramínku,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

V pátek 11. května se koná mimořádná zkouška Pramínku v 16.00 hodin v ZŠ Dolní Počernice. Zkouška je z důvodu odpadnutí dvou pondělních zkoušek a sezpívání dětí z Horních i Dolních Počernic.

Jarní koncert Rokytky se koná ve středu 16. května 2018 v 18.00 hodin ve společenském sále Hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Sraz na generální zkoušku Pramínku je v 15.45 hodin v sále Hotelu Svornost. Všichni Pramínci budou mít černý nebo bílý spodek: děvčata černé/bílé kalhoty/legíny, nebo sukně a černé/bílé punčocháče, černé/bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní). Zkontrolujte prosím velikost trička. V případě zapůjčeného trička je možná výměna velikosti. Dívky sčesané vlasy dozadu nebo čelenky či sponky, aby to dětem slušelo.

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Vše se konkrétně dozvíte na generální zkoušce. Nahlásit se můžete osobně před nebo po zkoušce Pramínku nebo na mail: cancarova@sbor-rokytka.cz nebo na tel. 774 082 980.

V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

 

V polovině června se bude také konat celosborové setkání a opékání buřtů na farní zahradě jako v minulém roce. Termín ještě upřesním.

 

Děkujeme a těšíme se na setkání při koncertě Rokytky

Informace k vánočním akcím Pramínek MUM

Vážení rodiče Pramínků,

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

Vzhledem k blížícímu se koncertu jsou pondělní zkoušky náročnější. Prosíme, pomozte dětem, aby uměly všechny texty koled na koncert. Na webu Rokytky jsou všechny omalovánky, pokud některé nemáte. Prosíme, sežeňte dětem malý proutěný košíček s uchem a pletený nebo háčkovaný šátek, který si přehodí přes ramena. Zpíváme cyklus koled, ke kterým bude malé divadlo a potřebujeme, aby děti vypadaly trochu staročesky. Děkujeme.

V pondělí 4. prosince proběhne generální zkouška v budově 2 stupně ZŠ v Dolních Počernicích od 15:45 do 16:50 hodin. Účast je důležitá pro sezpívání všech Pramínků dohromady a z důvodu nacvičení malého divadla. Děkujeme za pochopení.

V čtvrtek 7. prosince dostanou děti sborové tričko. Můžete si jej buď pronajmout za 50,- Kč na rok nebo koupit za 180,-Kč. Trička budeme rozdávat i na generálce Vánočního koncertu Rokytky, který se koná v pátek 8. prosince 2017 v 17:30 hodin ve společenském sále Hotelu Svornost v Dolních Počernicích.

Sraz na generální zkoušku Pramínků je v pátek 8. prosince v 16:05 hodin v sále Hotelu Svornost ve sborových tričkách. Všichni Pramínci budou mít černý nebo bílý spodek: děvčata černé/bílé kalhoty/legíny, nebo sukně a tělové/bílé punčocháče, černé/bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní).

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Po svém odzpívání budou Pramínci sledovat koncert a na závěr půjdou zazpívat společnou koledu. Konec koncertu bude v cca 18:30 hodin.

V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

 

Ve čtvrtek 14. prosince proběhne poslední zkouška Pramínku v tomto kalendářním roce. Uděláme si s dětmi vánoční besídku v rámci zkoušky s vánoční atmosférou a stromečkem. Bylo by hezké, kdyby alespoň některé své kamarády obdarovaly děti nějakou drobností, mohou přinést i malou ochutnávku cukroví. Kdo z dětí hraje na nějaký hudební nástroj, může si připravit vystoupení (skladbu, písničku, básničku). Ve čtvrtek 21. prosince již zkouška není. Po novém roce se sejdeme ve čtvrtek 4. ledna.

 

Další akce Pramínku:

 

Neděle 7. ledna Zavírání Vánoc na Chvalech v Horních Počernicích. Sraz v 13:40 hodin u chvalské tvrze vedle kostela. Samotné vystoupení je ve 14:20 na nádvoří tvrze. Prosíme, dejte dětem teplé oblečení, zpíváme venku. Vystoupení bude trvat cca 20 minut. Prosíme hlídací maminky nebo tatínky o pomoc s dětmi před vystoupením. Děkujeme.

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

Informace k vánočním akcím

Vážení rodiče Pramínků,

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

Vzhledem k blížícímu se koncertu jsou pondělní zkoušky náročnější. Prosíme, pomozte dětem, aby uměly všechny texty koled na koncert. Na webu Rokytky jsou všechny omalovánky, pokud některé nemáte. Prosíme, sežeňte dětem malý proutěný košíček s uchem a pletený nebo háčkovaný šátek, který si přehodí přes ramena. Zpíváme cyklus koled, ke kterým bude malé divadlo a potřebujeme, aby děti vypadaly trochu staročesky. Děkujeme.

V pondělí 4. prosince dostanou děti sborové tričko. Můžete si jej buď pronajmout za 50,- Kč na rok nebo koupit za 180,-Kč. Trička budeme rozdávat i na generálce Vánočního koncertu Rokytky, který se koná v pátek 8. prosince 2017 v 17:30 hodin ve společenském sále Hotelu Svornost v Dolních Počernicích.

Sraz na generální zkoušku Pramínků je v pátek 8. prosince v 16:05 hodin v sále Hotelu Svornost ve sborových tričkách. Všichni Pramínci budou mít černý nebo bílý spodek: děvčata černé/bílé kalhoty/legíny, nebo sukně a tělové/bílé punčocháče, černé/bílé boty (balerínky nebo cvičky); chlapci černé kalhoty a černé společenské boty (ne sportovní).

Prosíme několik hlídacích maminek nebo tatínků o pomoc při generální zkoušce a při koncertě. Po svém odzpívání budou Pramínci sledovat koncert a na závěr půjdou zazpívat společnou koledu. Konec koncertu bude v cca 18:30 hodin.

V souvislosti s konáním velkého koncertu bychom Vás chtěly požádat o vytvoření koncertního prostředí pro Vaše děti. Věřte, že je pro děti velmi náročné vydržet stát a soustředěně odzpívat naučené skladby a poté se posadit do hlediště a poslouchat ostatní děti. Bohužel nám koncerty poslední dobou ztěžují rodiče, kteří se do skladeb nahlas baví, telefonují a nechají pobíhat, hlučet, případně svačit své malé děti. To vše ruší nejen zpívající děti a sbormistryně, ale i publikum, které si výkon sboru chce v klidu poslechnout. Prosíme tedy, pojměte koncert jako slavnostní příležitost a berte i toto vystoupení jako příležitost naučit své děti společenskému chování při koncertech. Velmi Vám děkujeme za pochopení a vstřícnost.

 

V pondělí 11. prosince proběhne poslední zkouška Pramínku v tomto kalendářním roce. Uděláme si s dětmi vánoční besídku v rámci zkoušky s vánoční atmosférou a stromečkem. Bylo by hezké, kdyby alespoň některé své kamarády obdarovaly děti nějakou drobností, mohou přinést i malou ochutnávku cukroví. Kdo z dětí hraje na nějaký hudební nástroj, může si připravit vystoupení (skladbu, písničku, básničku). V pondělí 18. prosince již zkouška není. Po novém roce se sejdeme v pondělí 8. ledna.

 

Další akce Pramínku:

 

Neděle 7. ledna Zavírání Vánoc na Chvalech v Horních Počernicích. Sraz v 13:40 hodin u chvalské tvrze vedle kostela. Samotné vystoupení je ve 14:20 na nádvoří tvrze. Prosíme, dejte dětem teplé oblečení, zpíváme venku. Vystoupení bude trvat cca 20 minut. Prosíme hlídací maminky nebo tatínky o pomoc s dětmi před vystoupením. Děkujeme.

 

 

Těšíme se na setkání při koncertě i dalších vystoupeních

Informace k začátku školního roku 2017/18 Horní Počernice

Vážení rodiče Pramínku,

Vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce a máme pro Vás důležité informace.

Věnujte jim prosím náležitou pozornost.

Zkoušky Pramínku budou probíhat ve čtvrtek 16.00 – 17.00 hodin v RC MUM v Horních Počernicích. První zkouška se koná ve čtvrtek 14. září.

Nově si budete moci nahradit zameškanou zkoušku, po řádné omluvě předem, v pondělí v 16.00 – 17.00 hodin v ZŠ v Dolních Počernicích.

Do zkoušky děti potřebují podepsané pevné desky A4, ořezanou obyčejnou tužku a gumu. V rámci hodiny bude příležitostně probíhat i výuka hudební nauky. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky budeme posílat i emailem a najdete je na webu Rokytky: www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ pod heslem: rokytka2015

V případě, že se Vaše dítě nemůže z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte jej laskavě pokud možno předem na tel. 603 569 976 nebo mailem na hochmanova@sbor-rokytka.cz (na tomto kontaktu získáte i veškeré informace) nebo na následující zkoušku dejte dítěti písemnou omluvenku.

Finanční podmínky:

Kurzovné je cca 90,- Kč za hodinu sborového zpěvu, na pololetí je fixní částka 1450,- Kč. Částku, prosím, zaplaťte buď hotově po zkoušce, nebo na účet číslo:

č. ú.  2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky prosím napište jméno dítěte a Pramínek. Poslední termín platby je 16. října 2017.

 

Na koncerty budou mít děti sborová trička a k nim potřebujete bílé/černé sukénky nebo kalhoty a bílé/černé baleríny (chlapci černé boty, ne sportovní).

Akce Pramínku na školní rok 2016/17:

pátek 8. prosince v 17:30 hod. – Vánoční koncert Rokytky v sále Hotelu Svornost Dolní Počernice

sobota 6. ledna 2018 v 17 hodin – Tříkrálový koncert v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Dolních Počernicích (účast Pramínku ještě zvážíme)

neděle 7. ledna – Zavírání Vánoc ve Chvalech

Termín Jarního koncertu se včas dozvíte. V průběhu roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat.

Toto jsou stěžejní termíny Pramínku, které si prosíme, rezervujte. Účast všech dětí je nutná.

Informace k začátku školního roku 2017/18 Dolní Počernice

Vážení rodiče Pramínku,

Vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce a máme pro Vás důležité informace.

Věnujte jim prosím náležitou pozornost.

Zkoušky Pramínku budou probíhat v pondělí v 15.45 – 16.50 hodin v budově 2. stupně ZŠ.

První zkouška se koná v pondělí 11. září.

Nově si budete moci nahradit zameškanou zkoušku, po řádné omluvě předem, ve čtvrtek v 16.00 – 17.00 hodin v RC MUM v Horních Počernicích.

Děti, které navštěvují družinu v ZŠ v Dolních Počernicích, budeme vyzvedávat 15 minut před začátkem zkoušky, ostatní děti prosím přiveďte k hlavnímu vchodu budovy 2. stupně  ZŠ (budova u sportovního hřiště) 10 minut před začátkem zkoušky. Po zkoušce je před budovou opět předáme nebo odvedeme zpátky do družiny.

Děti se převlékají v hlavních šatnách, kde nemají vlastní skříňku. Proto dejte prosím dětem igelitovou tašku na obuv a podepište jim přezůvky i veškerou obuv, pro případ záměny.

Do zkoušky děti potřebují podepsané pevné desky A4, ořezanou obyčejnou tužku a gumu. V rámci hodiny bude příležitostně probíhat i výuka hudební nauky. Prosíme, ptejte se dětí po každé zkoušce „co je nového“, budeme vám průběžně posílat lístečky s aktuálními informacemi. Informační lístečky budeme posílat i emailem a najdete je na webu Rokytky: www.sbor-rokytka.cz v sekci „Pro rodiče“ pod heslem: rokytka2015

V případě, že se Vaše dítě nemůže z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte jej laskavě pokud možno předem na tel. 774 082 980 nebo mailem na cancarova@sbor-rokytka.cz (na tomto kontaktu získáte i veškeré informace) nebo na následující zkoušku dejte dítěti písemnou omluvenku.

Finanční podmínky:

Sborový příspěvek je cca 90,- Kč za hodinu sborového zpěvu, na pololetí je fixní částka 1450,- Kč. Částku prosím zaplaťte buď hotově po zkoušce, nebo na účet číslo:

č. ú.  2301094601/2010 (Fio banka), do poznámky prosím napište jméno dítěte a Pramínek. Poslední termín platby je 16. října 2017.

 

Schůzka rodičů:

Informativní schůzka rodičů nových dětí se bude konat v pondělí 11. září v 16:45 hodin v atriu budovy 2. stupně ZŠ (bude po zkoušce Pramínku). První zkouška bude zároveň i ukázkovou hodinou pro Vás. Je dobré vidět, jakým způsobem pracujeme a také se rádi s Vámi seznámíme. Dáme Vám prostor pro případné dotazy a diskusi.

Na koncerty budou mít děti sborová trička a k nim potřebujete bílé/černé sukénky nebo kalhoty a bílé/černé baleríny (chlapci černé boty, ne sportovní).

Akce Pramínku na školní rok 2016/17:

pátek 8. prosince v 17:30 hod. – Vánoční koncert Rokytky v sále Hotelu Svornost Dolní Počernice

sobota 6. ledna 2018 v 17 hodin – Tříkrálový koncert v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Dolních Počernicích (účast Pramínku ještě zvážíme)

neděle 7. ledna – Zavírání Vánoc ve Chvalech

Termín Jarního koncertu se včas dozvíte. V průběhu roku se mohou vyskytnout další akce, o kterých Vás budeme informovat.

Toto jsou stěžejní termíny Pramínku, které si prosíme, rezervujte. Účast všech dětí je nutná.